Cunda’nın Gizli Güzelliklerini Damla Bozkurt’la Keşfedin

Kategoride Diğer

Seyahat ve tatil planlarının gülümseyen yüzü blogger ve influencer Damla Bozkurt, rotasını Cunda, Alaçatı, Çeşme ve Urla’ya çevirdi.

Hayran kitlesini her geçen gün artırmaya, takipçilerinin beğenisini ve güvenini kazanmaya devam eden Damla Bozkurt, yaz yolculuklarının ilk durağı olan Cunda Adası hakkında sosyal medya hesaplarından bilgi paylaşımında bulundu.

Tatil planı yapacaklar için sadece konaklayacak yerleri değil, tadına bakılacak lezzetleri, alışveriş yapılabilecek mekanları, patili dostlar için neler yapılabileceği konusunda da fikirler veren Bozkurt, “Cunda Adası her mevsim gelinebilecek nadir yerlerden biri. Keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri, mimarisi, otelleri, denizi ve kedileriyle kendisine hayranlık uyandırıyor. Cunda’da tatil yapacak takipçilerim için @damlabozkurt_blogger instagram hesabımda öneriler sunmaya ve fotoğraflar paylaşmaya devam ediyorum. Güzel insanlar, yeryüzünün tüm güzelliklerini benimle keşfetsinler” dedi.

Damla Bozkurt Cunda
Damla Bozkurt Cunda

Ege’nin cömertliği: Ev yapımı reçeller, bahçeden zeytinler…

Gezdiği, gördüğü ve konakladığı yerler dışında tattığı lezzetlere de değinen Bozkurt, “Ege’nin cömertliğini ve mutfağını bilmeyen yoktur. Ev yapımı çeşit çeşit reçellerden bahçeden zeytinlere, zeytin yağının muhteşem lezzetinden Selanik gevreğine, Girit peksimetinden nefis peynirlerine, mezelerine kadar hepsinin tadına Cunda’da varabilirsiniz. Bütün bunların yanında balıkseverler için de bir cennet” ifadelerini kullandı.

Damla Bozkurt Cunda

Seyahat, konaklama önerilerinin yanı sıra sürdürülebilir çevre ve sokak hayvanları gönüllüsü olan Damla Bozkurt, Cunda adasında hemen herkesin kedi dostu olduğu, sadece ada sakinlerinin değil, ada ziyaretçilerinin de sevgilerini kedilerle paylaştığına dair bilgi verdi. Bozkurt, “Adanın kedileri sadece yetişkinleri değil, çocukları da çok mutlu ediyor. Burada herkes birbirine o kadar alışkın ki çok kısa sürede birbirleri olmadan yaşayamayacaklarına kanaat getirebiliyorsunuz. Tüm güzellikler bir yana, bu mutluluğu da tatmanız gerek” diyerek ziyaretçilerini Cunda’ya davet etti.

Ege’de tatil planı yapacaklar için Damla Bozkurt, sekiz gün boyunca Cunda, Alaçatı, Çeşme ve Urla rotasında çekimlere devam edecek.

Damla Bozkurt Cunda
- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir