Deniz Futbol Kulübü’nden Final Yolculuğunda Önemli Başarı

Kategoride Diğer

1999 yılında Karşıyaka’da kurulan Deniz Futbol Kulübü, Siyah Beyaz 1994 Kulübü ile oynadığı maçta 2-0’lık bir skorla şampiyonluk yolunda önemli bir adım daha attı.

İZMİR – Bornova Stadı’nda gerçekleştirilen maçta ter dökerek önemli bir galibiyet kazandıklarını belirten takım Antrenörü Hakan Yıldız, moral ve motivasyonlarının daha da yükseldiğini söyledi.

Yıllardır genç yetenekleri profesyonel liglere taşımak için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Yıldız, “ Deniz Futbol Kulübü olarak U11, U12, U13, U14 ve U15 yaş gruplarına yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün U14 takımımız ile Karşıyaka grubundan finallere kalmanın sevincini yaşıyoruz. Bu ay içinde grçekleşecek grup finallerini oynamak için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Tüm sporcularımızın yanı sıra takımın sponsoru olan Yıldızoğulları Makina firmasına da teşekkür ederiz” diye konuştu.

Spor ahlakına sahip sağlıklı bir genç nesil yetiştirmek istediklerini de dile getiren Antrenör Hakan Yıldız, takıma yeni katılacak sporcularla farklı başarılara imza atmak istediklerini de sözlerine ekledi.

- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir