Efes Selçuk’ta yeni yıl panayırı başladı

Kategoride Diğer

Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Yeni Yıl Panayırı Pazar Yeri’nde açıldı. 2023’e sayılı günler kala açılan Yeni Yıl Panayırının ilk gününde çocuklar kar yağışı ve animasyon karakterleriyle doyasıya eğlenirken, Efes Selçuklu üreticiler el emeği ürünlerini satışa sundu.

Efes Selçuk yeni yıl heyecanını panayır ile yaşıyor 30 Aralık tarihine kadar Pazar Yeri’nde açık kalacak panayırı ziyaret eden Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, çocuklarla eğlendi, üretici stantlarını tek tek gezdi.  Efes Selçuk Belediyesi tarafından açılan Yeni Yıl Panayırında Hediyelik Eşya Stantları, Müzik, DJ Performans, Çocuk Etkinlikleri, Lunapark, Kar Makinası, Sihirbaz, Noel Baba, Palyaço, Maskot Olaf ve Pamuk Prenses çocuklarla ve tüm kentlilerle buluşmaya devam ediyor.

Başkan Ceritoğlu Sengel ayrıca yaklaşan yeni yıl öncesinde belediye huzurevini de ziyaret etti.  2023’e sayılı günler kala huzurevi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ceritoğlu Sengel; “Her yılbaşından birkaç gün önce buraya geldiğimde müthiş iyi duygularla buradan ayrılıyorum. 2023 hepimize her şeyden önce sağlık getirsin. Yaşama karşı mücadele gücü getirsin. Hepimiz beraber olduğumuzda yan yana adım attığımızda çok güçlü oluruz. Şu ana kadar her anımda koşulsuz yanımda oldunuz. İyi ki varsınız” dedi.

Son Eklenenler

CarrefourSA’dan “Kent Tarımı” Seferberliği

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, “Şehirde Üretiyoruz; Taze ve Güvenli Tüketiyoruz” mesajıyla “Kent Tarımı” projesini hayata geçirdi. CarrefourSA'dan...

İlginizi Çekebilir