Trakya Üniversitesi Merkez Müdürleri toplandı

Kategoride Diğer

Trakya Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürleri Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu başkanlığında toplandı.


Öğrencilerden yoksun geçen uzun bir sürenin ardından yüz yüze eğitimin başlayacağı Trakya Üniversitesinde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinliklerini çevrim içi platformlara taşınmasıyla dolu dolu bir gündemi arkada bırakan Trakya Üniversitesi, yeni eğitim öğretim döneminde hayata geçirilmesi planlanan etkinlikler ile ilgili fikir alışverişinin yapıldığı önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlerinin ve temsilcilerinin katıldığı toplantıda Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer, hayata geçirilecek proje ve etkinlikler hakkında bilgiler alarak tüm merkezlere etkinlik düzenleme çağrısında bulundu.
Önümüzdeki yıl Trakya Üniversitesinin 40. yılını kutlayacaklarını söyleyen Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “Üniversitemiz açısından önemli bir yılı karşılayacağız. Artık olgunlaşma dönemine girmiş Üniversitemizin bilimsel, sanatsal ve kültürel etkinliklerinin hem nitelik hem de nicelik açısından yükselmesi için çalışmalarımıza şimdiden başlıyoruz. Ayrıca uzun bir süredir ayrı kaldığımız öğrencilerimizle yeniden buluşmanın da heyecanını yaşıyoruz. Onlar olmadan üniversite çok sessiz. Tüm yönleriyle gelişmiş, tüm bilgilerle donanmış bireyler olarak mezun olmaları için çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.
Toplantı, merkez müdür ve temsilcilerinin yaptıkları çalışmalar ve önümüzdeki yıl gerçekleştirilmesi hedeflenen projeler hakkında bilgiler vermesi ile son buldu.
- REKLAM -
Son Eklenenler

DEÜ’de Ortak Mezuniyet Coşkusu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) 2023-2024 Akademik Yılı ‘Ortak Mezuniyet Töreni’, DEÜ Sabancı Kültür Sarayı’nda düzenlendi. Üniversite bünyesinde yer alan...

İlginizi Çekebilir