Yıldırım Öz’ün Şarkısı ‘Sivaslı’ Sosyal Medyayı Sallıyor!

Kategoride Diğer

Ünlü sanatçı Yıldırım Öz, yeni şarkısı ‘Sivaslı’ ile olay oldu! Sivas’a duyduğu derin sevgiyi dinleyicilerine hissettiren Öz, şarkısının klibini memleketi Sivas’ta çekerek büyük bir sürpriz yaptı.

Öz, 15 yıllık müzik kariyerine bir yenisini ekleyerek ‘Sivaslı’ ile sevenlerine duygusal bir armağan sunuyor. Sivas sevgisini her fırsatta dile getiren sanatçının bu özel parçası, sosyal medyada rekorlar kırıyor!

Sözleri Oktay Baykal’a ait olan şarkının klibi, Gökhan Kantos’un müzik yönetmenliği ve Sinan Güzel’in klip yönetmenliğiyle izleyicilerle buluştu. ‘Sivaslı’ adlı eser, adeta dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Yıldırım Öz, “Ben aslen Sivas Zara doğumluyum. Sanata gönül vermiş biriyim, çocukluğumdan beri türkülerimizi seslendirerek elimden geldiğince sesimi duyurmaya çalıştım.” diyerek, Sivas’a olan sevgisini her fırsatta vurguluyor.

Son klibinin tamamen Sivas’ta çekildiğini ve Sivaslıların büyük ilgi gösterdiğini belirten Öz, şarkısına gösterilen ilgiden dolayı mutluluğunu dile getiriyor. ‘Sivaslı’ adlı şarkıyla dikkatleri üzerine çeken Yıldırım Öz’ün başarısı giderek artıyor!”

İşte Sosyal Medyayı Sallayan Sivaslı Şarkısının O Sözleri:

Geçtim halay başına

Mendil aldım elime sevdalandım yanımdaki

Kara kaşlı güzele

Sivaslı yar Sivaslı

Hele yar yar Sivaslı

Gel beraber olalım

Ben keremim sen Aslı

Kırmızı giymiş yarim

Nede Güzel Oynuyor

Terlemiş yanaklarıda

Gül gibi kokuyor

Sivaslı yar Sivaslı

Hele yar yar Sivaslı

Yar beraber olalım

Ben keremim sen Aslı

Yıldırım Öz’ü sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/yildirimozofficial

https://www.youtube.com/@yildirimozofficial

- REKLAM -
Son Eklenenler

İlginizi Çekebilir