Zeynep Bastık İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı

Kategoride Diğer

Uzun yıllar İzmir’de yaşayan Zeynep Bastık, Karşıyaka’daki Carnival Venue’de konser verdi. Bu şehirde kendini evinde hissettiğini söyleyen Bastık performansıyla İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı…

Spotify’ın geçen ekim ayında Türkiye’deki onuncu yılını kutlamak için düzenlediği etkinlikte açıkladığı ‘Türkiye’nin Son 10 Yılda En Çok Dinlenen Kadın Şarkıcıları’ listesinin ilk iki sırasını Sezen Aksu ile göğüsleyen Zeynep Bastık, Mabel Matiz imzalı yeni şarkısı ‘Lan’ için stüdyo çalışmalarını sürdürürken konserlerine de ara vermeden devam ediyor.

Zeynep Bastık geçtiğimiz günlerde İzmir Karşıya’daki Carnival Venue’de sahne aldı. Kırmızı dantel elbisesinin üzerine deri bir korse ile orijinal bir tarz yakalayan Zeynep Bastık ilk şarkıdan itibaren inanılmaz bir enerjiyle İzmirlileri kucakladı. Sahnede yerinde duramayan Bastık kıvrak dans figürleriyle, karizması ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla seyircisine unutulmaz saatler yaşattı.

Urla’da yaşayan Zeynep Bastık, tüm biletleri günler öncesinden tükenen konserde sevenlerine İzmir’in kalbinde ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Ortaokul ve liseyi İzmir’de okuyan, müziğe de burada başlayan Zeynep Bastık “Bu şehrin her köşesinde ayrı bir anım var. İzmir’e geldiğimde kendimi evimde, güvende ve çok mutlu hissediyorum” deyince alkış tufanı koptu.

- REKLAM -
Son Eklenenler

DEÜ’de Ortak Mezuniyet Coşkusu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) 2023-2024 Akademik Yılı ‘Ortak Mezuniyet Töreni’, DEÜ Sabancı Kültür Sarayı’nda düzenlendi. Üniversite bünyesinde yer alan...

İlginizi Çekebilir