Zeynep Yavuz: Zeynep Bastık’la hayatım değişti

Kategoride Diğer

Zeynep Yavuz söylediği cover şarkıları, dansları, sahnedeki enerjisiyle hiç kuşkusuz en iyi çıkış yapacak şarkıcılardan biri olarak dikkat çekiyor. 

Sahneleri müziğin birleştirici gücüne davet edercesine dolup taşan Yavuz, Zeynep Bastık’la tanışmasının ardından hayatının değiştiğini ifade etti. 

Hayalimin tam içerisindeyim diyen Yavuz, “En büyük hayalim başarılı bir müzisyen olmak. Aslında hayalimin tam içerisindeyim, adım adım daha büyük kitlelere ve konserlere ulaşmayı hedefliyorum ve bunu gerçekleştirmek için çok değerli bir ekiple çalışıyorum ve hedeflerime çokta uzakta olmadığımı hissediyorum.”

İŞTE O AN

Müziğe olan ilgisinin ilkokul beşinci sınıfta gitar kursuna gitmesiyle başladığını anlatan Yavuz, “Kursun ardından düzenlenen bir organizasyonda elime gitar alıp ilk konserimi vermemle müzik hikayem başladı. Dün gibi hatırlarım güzel bir anıydı. İşte o an dedim ki ben bu işi yapmalıyım. Ama en önemlisi sesimi ilk fark eden ablam gizem yavuz oldu ve beni bu konuda cesaretlendirdi.”

KAÇIŞ YOLU OLARAK HEP MÜZİĞE TUTUNDUM

“Çocukluğumdan bu yana her zaman müzik dinlemeyi çok seven biriydim ve o yaşlarda yaşadığım sorunlardan kaçış yolu olarak hep müziğe tutundum. Müziğin gücünü ilk o zaman anladım. Karaoke videoları açıp söylemeyi denerdim ve sürekli kendi kendimi geliştirmeye çalışırdım. Gözümün önüne o halim gelir hep. Profesyonel müzik hayatım 2018-2019 civarında başladı diyebilirim. Müzik benim için bir işten çok hayatımın anlamı olduğu için fazla zorlanmıyorum.”

ZEYNEP BASTIK’LA HAYATIM DEĞİŞTİ

Hayatındaki dönüm noktasından bahseden Yavuz, “2019 yılında Zeynep Bastık’ın beni keşfetmesi ve o sıralar YouTube kanalında yaptığı ‘Açık Koltuk’ projesine beni davet etmesi hayatımı değiştirdi. Onunla tanışmak ve sahnelerine konuk olma şansına sahip oldum. O günden sonra çevrem genişledi ve işim hakkında ilerleme kaydettim. Unutulmaz zamanlardı.”

YAKINDA BİR SİNGLE’IM ÇIKACAK

“Yakında çıkacak olan bir single’ım var. Bu temponun tatlı heyecanını size anlatamam. Bunu deneyimlemek harika. Bu besteyi ve daha sonrasında çıkacak işlerimizi düşünmek fazlasıyla heyecanlı”

- REKLAM -
Son Eklenenler

DEÜ’de Ortak Mezuniyet Coşkusu

Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) 2023-2024 Akademik Yılı ‘Ortak Mezuniyet Töreni’, DEÜ Sabancı Kültür Sarayı’nda düzenlendi. Üniversite bünyesinde yer alan...

İlginizi Çekebilir